+372 5567 5009

ColdPLASMA

ColdPLASMA – Revolutsiooniline hooldus mitmete nahaprobleemide raviks
ColdPLASMA CNC pakub turvalist meetodit nahaprobleemide hoolduseks. See hävitab 99,9% kahjulikest bakteritest, seentest ja viirustest. See on esimene plasma aparaat Euroopas, mida võivad kasutada ka kosmeetikud ilusalongides. Algselt on plasma aparaate kasutatud meditsiinis infektsioonide raviks ja seda edukalt juba rohkem kui 6 aastat. Nüüd on aga see uuenduslik, suurepärane naharavi võimalus ka kosmeetikutel. Koostöös Saksa dermatoloogi Dr. Hans Bergeri ning veel kolme meditsiini ja füüsika doktoriga on CNC välja töötanud turvalise meetodi naha probleemide hoolduseks. ColdPLASMAGA saavutad kiire ja efektiivse tulemuse.
Mis on Plasma ja kuidas see toimib? Plasma edastab väga kõrgetel sagedustel energiat, mida saab suunata nahale ilma sellega kokku puutumata. Kuna Plasma eritab energiat, mis on kõrgemal sagedusel kui laser, siis ei põhjusta see mingeid vigastusi nahal, veres ega naha teistes kihtides. Samuti on tema mõju kolm korda tugevam kui laseril. Plasmat on kasutatud meditsiinis juba aastaid kiirendamaks haavade paranemist ja vähendamaks herpese infektsiooni. Selle revolutsiooniline edu on tõestatud laboratoorsete uuringutega.
Mille vastu ColdPLASMA aitab? ColdPLASMA hooldus on uuenduslik naharavi võimalus, mis aitab erinevate nahaprobleemide korral:

  • Seborroilne nahk: tugev rasueritus, laienenud poorid, põletikud, akne – antibakteriaalne toime. Vähendab bakterite levikut märkimisväärselt ja on põletikuvastase toimega.
  • Kuperoosa ja rosaatsea – põletikuvastane, sulgeb laienenud veresooned, rikastab neid hapnikuga.
  • Herpes viirus, ekseemid, küüne- ja nahaseened, nahalõhed, soolatüükad, multiresistentsed bakterid (MRSE), kroonilised haavandid – omab bakterite, seente, viiruste vastast toimet. Hoolduse käigus hävitatakse kõik kahjulikud bakterid mikroorganisme ja rakke kahjustamata. Kiirendab rakkude jagunemist. Plasma energia on elustava toimega ja kiirendab naha paranemist. Rikastab hapnikuga ning stimuleerib vere- ja lümfiringet nahas.
  • CNC ColdPLASMA on ka vananemisvastase toimega, kuna rikastab kudesid hapnikuga ning kiirendab rakkude ainevahetust (metabolismi) ning kollageeni sünteesi.

Kuidas toimib ColdPLASMA?
Kliendi naha ja Plasma sondi vahele tekib elektriväli. Toimub aatomite ja molekulide ionisatsioon. See on füüsikaline protsess, mida peetakse viimase 5 aasta suurimaks innovatsiooniks meditsiinis. Seda eeskätt dermatoloogias ja haavaravi sektoris. Mis peamine, nüüd ka kosmeetika sektoris. Plasma hävitab 99,9% bakteritest. Sealjuures on oluline märkida, et Plasma hävitab just halvad bakterid nagu viirused jms, mis on positiivse laenguga. Häid baktereid, mis on negatiivse laenguga, Plasma ei hävita.
Mida ColdPLASMA teeb?
Stimuleerib mikrotsirkulatsiooni. Hävitab mikroobide kogumid (99,9%). Enneolematult tõhus põletike raviks, rikastab hapnikuga. Stimuleerib rakkude juurdekasvu ja rakkude migratsiooni. Kiirendab kollageeni sünteesi. Puhastab naha täielikult.
Uuringud kinnitavad, et ColdPLASMAL puuduvad kõrvalnähud.
Vastunäidustuseks on: südamestimulaator, rasedus ning samuti soovitatakse keemiaravi ajal protseduuri mitte teostada.

​Näohooldus vastavalt naha probleemile koos GoldPlasmaga 45-65eurot.
Lokaalne GoldPlasma hooldus (akne, herpes infektsioon, kuperosa jpm) 2,5eurot minut.

  • Oluline on teostada ColdPLASMA hooldust kuurina, vastavalt probleemile koostame koos hooldusplaani.